Interbeauty Prague – Nákupy

Už po několikáté jsem se vypravila na tradiční veletrh Interbeauty Prague, který se konal 22.-23.4. 2016 se na pražském holešovickém výstavišti Incheba. Veletrh se koná dvakrát ročně a je určen pro profesionály i širokou veřejnost. Najdete zde různé kosmetické produkty, zejména na nehty a vlasy, i novinky z oblasti estetické medicíny. Součástí bývají i různé workshopy a soutěže, ale přiznám se, že těch jsem se nikdy nezúčastnila.

Pro mě byl letos největším tahákem stánek kosmetiky NYX, které v květnu vstupuje na český trh ve velkém stylu. Doposud bylo možné sehnat pouze velmi omezený sortiment prostřednictvím různých e-shopů a také v parfumeriích Douglas. Nyní na nás však čeká vlastní obchod NYX v Praze v obchodním centru Nový Smíchov a časem i e-shop pro mimopražské. Obchod by měl nabízet celý sortiment této americké značky včetně novinek. Tak uvidíme … Otvíračka se koná 6. května 2016.

O stánek NYX byl velký zájem a vystát frontu bylo opravdu je pro trpělivé. Organizace mě maličko zklamala, protože přes davy lidí jsem se k některým výrobkům vůbec nedostala. Zřejmě jako všechny návštěvnice, i já jsem měla největší zálusk na rtěnky, které jsou proslulé svou kvalitou. Bohužel k některým se nedalo vůbec probojovat a u mnoha chyběly testery. Rozhodla jsem se tedy nákup rtěnek odložit na později a vydala jsem se ke stojanům s produkty na tvář. Kromě produktů, které nabízí většina značek, NYX přichází se širokou nabídkou produktů na konturovaní obličeje a také produktů na úpravu obočí. A to vše v přirozených odstínech a široké paletě barev pro všechny odstíny vlasů i pleti. Samozrejmě jsem neodolala a několik těchto kousků jsme si pořídíla.

DSC00981 (2)
NYX – HD Finishing Powder in Banana shade; HD Concealer in shade Light;
Eyebrow gel in shade Blonde; Wonder Stick for contouring in shade Light/Medium

Kromě NYXu jsem samozřejmě obešla i další stánky a utratila další těžce vydělané penízky. Využila jsem příležitosti a pořídila si své oblíbené řasy od Ardell v verzi Demi Whispies, stejně jako lepidlo na řasy a několik drobností z tohoto stánku. Naštívila jsem i stánek Milani, další oblíbené značky amerických youtuberek, a vybrala si další rtěnku a konturku do sbírky. Skleněné pilníky Bohemia Crystal a houbička na makeup od Real Techniques pak už jen doplnily tašku s nákupy a bylo na čase jít domů… Tak zase za půl roku naviděnou – podzimní veletrh  se koná 14. – 15. 10. 2016.

DSC00977 (2)
Houbička na makeup od Real Techniques – Beauty-Store.cz;
Ardell Demi Whispies, lepidlo na řasy, tužka na rty a papírové pilníky na nehty – Ardell.cz;
skleněné pilníky Bohemia Crystal;
rtěnka Dulce Caramelo a konturka Tawny od Milani – milanicosmetics.eu

Navštívili jste tento veletrh také? Pokud ano, copak jste si pořídili do sbírky? Zaujaly vás zmíněné produkty a chtěli byste na některý samostatnou recenzi? Napiště mi do komentářů.

Prohlášení: Tento příspěvek není sponzorován.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s