Oblíbené produkty – Duben 2016

For English version click here.

Duben je za námi a je tady opět čas na oblíbené produkty. Tak se pojďme společně podívat, co mě v měsíci dubnu zaujalo…

Carli Bybel Palette
carlibybel
Carli Bybel Palette

Paletka Carli Bybel se rychle stala součástí mého každodenního líčení. Obsahuje krásné bronzové a růžové odstíny, které jsou perfektní na jarní období. Pokud by vás zajímala recenze a moje oblíbené “looky”, koukněte na příspěvek Carli Bybel Palette by bhcosmetics (dostupný pouze v angličtině).

Maybelline Falsies Push Up Drama Mascara
DSC01029 (2)
Maybelline – Falsies Push Up Drama Mascara

Tato řasenka je skutečný poklad z drogérie. Jedná se o relativně nový kousek v rodině Maybelline Falsies a mě tedy rozhodně uchvátila. Podle popisku by vám měla natočit řasy i bez kleštiček a světe div se, ono to opravdu funguje. Výsledek sice není úplně stejný jako s kleštičkami, ale docela se k tomu blíží. Řasenka má plastový kartáček, konzistence je na začátku trošku “mokřejší”, ale po pár použitích maličko vyschne a je naprosto dokonalá. Pokud chcete dosáhnout natočených řas i bez kleštiček, můžu  tuhle řasenku doporučit k vyzkoušení.

Essence Lipsticks and Rimmel Lip Liner

Odstínem rtěnek jsem v dubnu byla pořád někde mezi jarem a zimou a nejvíce jsem si užívala tmavší “nude” odstíny v nádechem růžovo-červené. Nejprve jsem rty obkreslila a vyplnila konturovací tužkou Rimmel Lasting Lip Liner v odstínu Spicy. Tužka má skvělou krémovou konzistenci, odstín Spicy je hnědočervený a ideální na každodenní nošení. Abych přidala trošku růžové a taky malinko hydratace, obvykle jsem ji ještě přetáhla lehkou vrstvou rtěnky Essence Longlasting Lipstick v odstínu 07 Natural Beauty. Pokud mám náladu na trošku matnější verzi, používám Essence Longlasting Lipstick Velvet Matt v odstínu 23. Přestože je rtěnka pojmenovaná jako Matt, tedy matná, výledek je spíš saténový. Díky tomu je ale rtěnka krásně krémová a příjemná na nošení.

FotorCreated
vlevo: Essence Longlasting Lipstick odstín 07 Natural Beauty;
vpravo: Essence Longlasting Lipstick Velvet Matt odstín 23;
Rimmel Lasting Finish Lip Liner odstín Spicy 
Ray Ban Aviators
DSC01030 (2)
Ray Ban Aviators

V neposlední řadě vám tento měsíc představím i jeden nekosmetický produkt. Když už k nám konečně dorazilo sluníčko, došlo i na sluneční brýle. Jedním z nejoblíbenějších stylů slunečních brýlí je Ray Ban Aviators. Koupila jsem si je už minulé léto a teď jsem si je opět zamilovala. Kromě tohoto klasického stylu mám na letní období zálusk na růžové zrcadlovky se stříbrnými obroučkami. Bohužel je nemůžu u nás sehnat, pokud byste měli tip, kde je koupit, napište mi prosím do komentářů.

A co jste si oblíbili vy v měsíci dubnu? Máte nějaké tipy, co bych měla vyzkoušet? Těším se na vaše komentáře.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s