Yankee Candle – Nákupy

O své závislosti na vonných svíčkách jsem se zmiňovala už v článku Deštivý den v Ottavě. Z Ottavy jsem si tenkrát přivezla dvě svíčky značky Bath&Body Works. Bohužel tato značka u nás dostupná není, byť se čas od času pár kousků objeví v různých e-shopech. Ovšem nemusíme naříkat, vše nám vynahradí značka Yankee Candle, která nabízí šikoké spektrum svíček různých vůní, tvarů a velikostí. Dovozce Yankee Candle provozuje e-shop www.yankeesvicky.cz a v loňském roce otevřel i kamenný obchod v Praze, který nabízí celý sortiment. Pokud však nejste z Prahy, nebuďte smutní. Na webu naleznete dlouhý seznam obchodů v malých i větších městech, které výrobky Yankee Candle také nabízejí.

I když nejvíce podléhám nákupům svíček v podzimním a předvánočním období, neodolala jsem letošní jarní kolekci a vyrazila jsem na průzkum nových vůní. Zalíbily se mi úplně všechny, jak jinak. Kromě toho mě zaujaly i dubnové vůně měsíce a pořídila jsem si i ty. Pokud o tom nevíte, tak každý měsíc nabízí Yankee Candle dvě vůně se slevou 20% – jedná se o tzv. vůně měsíce. Určitě je to dobrá příležitost, jak si udělat zásoby, pokud vás dané kousky zaujmou.

V prvním kole jsem si domů přinesla obě vůně měsíce dubna – Sicilian Lemon i Serengeti Sunset. Druhá jmenovaná mě doslova vtáhla do atmosféry cestování a dovolené. Výsledkem bylo druhé kolo nákupů, kdy jsem využila slevy a koupila si ji ještě jednou ve velkém balení. Současně jsem vyzkoušela i některé z jarních  novinek Summer Peach, Sea Salt&Sage a Olive&Thyme. Obě posledně jmenované vůně jsou poměrně netradiční a svěží a krásně voní po bylinkách. Takže skončily v košíku i v druhém kole nákupu. Na velké balení Summer Peach mám ovšem také zálusk. Obecně se mi všechny jarní novinky hodně líbí a myslím, že se povedly. A jako malý bonus jsem si pořídila i ozdobný kroužek na svíčku, který má zajistit rovnoměrnější hoření svíčky. A hlavně krásně vypadá 🙂

A co vy? Máte rádi vonné svíčky? Která značka a/nebo vůně je vaše oblíbená? Napište mi do komentářů.

DSC00963 (3)
Yankee Candle – první kolo
DSC00985 (2)
Yankee Candle – druhé kolo nákupů

Prohlášení: Tento příspěvek není sponzorován.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s