Oblíbené produkty – květen 2016

For English version click here.

Rok nám rychle utíká a je opět čas na oblíbené produkty, tentokrát za měsíc květen. Tak jdeme na to …

Real Cheeky Party by Benefit (Blush Palette)

DSC01056 (2)

DSC01066 (2)

Real Cheeky Party paletka byla součástí vánoční kolekce 2015 od Benefit Cosmetics. Přiznám se, že nevím, zda se dostala i k nám, já si tu svoji přivezla z madridského letiště. Paletka obsahuje čtyři tvářenky (Dandelion, Corralista, Rockateur and Sugerbomb), Hoola bronzer, What’s up! krémový rozjasňovač, they’re real Push up Liner v černé barvě a they’re Real černou řasenku. Všechny tyto produkty jsou součástí stálé nabídky od Benefitu. Moji aktuální oblíbenci jsou Hoola BronzerRockateur tvářenka.

Přirozené barvičky na rty – Nude and Pink Summer Lips

DSC01107 (2)
DSC01111 (2)S teplejším počasím u mě opět začínají vítězit přirozené (nude) barvičky. Aktuálně nejoblíbenější nude kombinací je rtěnka od značky Milani v odstínu 27 Dulce Caramelo a konturovací tužka Essence longlasting lipliner v odstínu 08 Girl Next Door. Pokud mám náladu spíš na něco růžovějšího, sáhnu po lesku na rty od značky L’oreal v odstínu 109 Fight for it (cream), který je snad prvním skutečně nelepivým leskem na try, který jsem v drogérii našla.

Rumeur 2 Rose EDT by Lanvin

DSC01071 (2)Mojí novou oblíbenkyní z rodiny letních vůní je Rumeur 2 Rose od značky Lanvin. Jedná se o svěží citrusovou vůni, její svrchní tóny tvoří mimo jiné citrón, pomeranč a grep, což jsou moje nejoblíbenější vůně vůbec. Ideální kombinace na léto a prázdninovou náladu.

OKURKA Hydratační krém na ruce od Manufaktury

DSC01104 (2)Česká kosmetická značka Manufaktura připravila na letošní léto limitovanou okukrovou kolekci. Jak lze očkávat, všechny výrobky voní krásně svěže po okurkách a evokují tu správnou letní atmosféru. Já jsem si na otestování vybrala hydratační krém na ruce – a je vážně skvělý.

A jaké produkty jste si v poslední době oblíbili vy? Budu se na vaše tipy těšit v komentářích.

Prohlášení: Tento příspěvek není sponzorován.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s