Avon Luxe Eyeshadow Palette – Review

V dnešním příspěvku se budeme věnovat paletkám od Avonu z řady Avon Luxe. Dekorativka od Avonu pro mě vždycky byla takový pokus-omyl. Některé kousky mám opravdu ráda (hlavně produkty na rty) a používám je často, jiné mi nevyhovují a obvykle se stěhují k jiným majitelkám. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet paletky z řady Avon Luxe a to v odstínech Glamorous Roses a Cocoa Couture. 

AvonPaletteCover

Co mě zaujalo na první pohled je prezentace paletek. Obdržíte je v černo-zlaté krabičce, samotné paletky mají krásný zlatý obal, který působí luxusně. Uspořádání stínů uvnitř paletky se podobá luxusním značkám a hodně zvyšuje dojem z paletky. Tady bohužel výčet kladů pomalu končí.

Prvním zklamáním pro mě byly barvy stínů, které jsou si v obou paletkách hodně podobné, některé se dokonce opakují. To je nevýhoda nákupu z katalogu, kde se obrázky mohou  značně lišit od skutečnosti.

Co je ale opravdu tragické, je kvalita stínů. A to řada Luxe patří u Avonu k těm dražším. Stíny neskutečně práší, štětcem se špatně nanášení a některé jsou takřka nepoužitelné (např. středový odstín z paletky Glamorous Roses není vůbec pigmetovaný). Přestože na obrázcích vypadají docela hezky, nanášela jsem je prstem a dalo mi to hodně práci, udělat přijatelný swatch. Chtěla jsem pro vás udělat i nějaký ten look, ale nepodařilo se. Paletky rozhodně vracím. Mimochodem věděli jste, že zboží od Avonu můžete vrátit své Avon lady? Tento zakaznický servis musím opravdu pochválit.

AvonLuxePalettes
Avon Luxe – left: Glamorous Roses, right: Cocoa Couture
AvonLuxeGlamorousRoses
Avon Luxe – Cocoa Couture
AvonLuxeCocoaCouture
Avon Luxe – Glamorous Roses

Tato recenze bohužel není pozitivní, ale za sebe tyto stíny nemůžu vůbec doporučit. Máte s nimi nějaké zkušenosti? Jaký je váš oblíbený produkt od Avonu? Napište mi do komentářů.

5 Comments Add yours

  1. Hi, thanks. Unfortunately quality of eyeshadows is bad 😦 With brush you never get these results.

   Liked by 1 person

   1. It is! I was so excited for these colors and I am very disappoited with the quality.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s