Oblíbené produkty – červen 2016

For English version please click here.

Červen je za námi a je tady opět chvíle na oblíbené kosmetické produkty. Červen byl ve znamení znovuobjevování pokladů z mé kosmetické sbírky. Nicméně jako každý měsíc ani tentokrát jsem neodolala a nakoupila jsem i několik nových kousků. Tak se pojďme podívat na oblíbence za červen.

Catrice Camouflage Concealer
DSC01649 (2)
Catrice Camouflage Concealer

Catrice Camouflage Concealer je jedním z nejopěvovanějších korektorů u českých youtuberek. To bude asi i důvod, proč je věčně vyprodaný. Na začátku června se mi konečně podařilo jej ulovit a byla to láska na první dotek. Korektor je dostupný ve dvou variantách – tekutý a krémový. Jedinná nevýhoda je jako vždy malý výběr odstínů. Já jsem se rozhodla vyzkoušet tekutý 001 Porcelain, ten je perfektní na rozjasnění oblasti pod očima, a krémový 01 Ivory, který krásně sedne mému odstínu pleti a je super na pupínky, jizvičky apod. Oba korektory mají dobré krytí, a zapudrované vydrží i na mastnější pleti celý den.

Essence Lash Princess Mascara
DSC01667 (2)
Essence Lash Princess Mascara

Opravdovým překvapením tohoto měsíce je řasenka Lash Princess Mascara od Essence. Existuje ve dvou variantách, já mám false lashes effect (druhá je myslím  volume). Stála mě 89, 90 Kč a na drogérku je to vážně super řasenka. Má klasický (ne plastový) kartáček, dodá objem i délku a řasy neslepuje. Není voděodolná, ale i tak vydrží celý den. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Kiko Bronzer
Kiko bronzer
Kiko Bronzer

Tento bronzer pochází ze stařičké letní limitky od značky Kiko a přivezla jsem si ho v Drážďan v létě 2014. Při nedávném letním průzkumu své sbírky jsem ho znovuobjevila a od té chvíle na něj nedám dopustit. Má tři barvy, které se dají kombinovat nebo použít zvlášť jako tvářenka a bronzer. Je matný a odstínem spíš do růžova než do oranžova, takže mi perfektně sedne na letní období (na zimu je na mě přeci jen tmavý).

Bronzové oční stíny
bronze eyeshadows
Bronze Eyeshadows – MUA and Maybelline Color Tattoo

Nezávisle na značce, bronzové oční stíny jsou moje nejoblíbenější a často se k nim vracím. Přestože mám ve sbírce hodně stínů a ráda experimentuju, bronzové oční stíny jsou přesně ty, po kterých sáhnu, když chci mít jistotu hezkého líčení a nebo když takzvaně nevím “co bych”. Mým favoritem na léto jsou bronzové Color Tattoo od Maybelline, které kombinuju s klasickým bronzovým stínem od MUA (odstín už bohužel není k přečtení). Pro mě perfektní letní look, který vydrží na očích celý den.

A jsme u konce, to jsou všechny moje oblíbené kousky za červen 2016. A co vaše oblíbené produkty? Co vás zaujalo v letním období? Napište mi svá doporučení do komentářů.

One Comment Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s