NYC Individual Eyes Eye Shadow Palette – Review/Recenze

Značka NYC (New York Color) patří k cenově dostupným značkám, v České republice ji můžete zakoupit v síti drogerií Rossmann. Značka nabízí, alespoň pokud vím, pouze sortiment dekorativní kosmetiky a bohužel, jak už to bývá, nedostane se k nám úplně všechno, co mají v nabídce například v USA. Mezi její nejpopulárnější produkty patří Sunny Bronzer, který je velmi populární na celém světě a byl zřejmě prvním skutečně matným a rozumně zbarveným bronzerem na drogérkovém trhu. Sama už jsem jeden spotřebovala a v šuplíku mám již nový.
Dnes se podíváme na paletky očních stínů Individual Eyes Eye Shadow Palette. Pro tuto recenzi jsem si pořídila dvě paletky a to v odstínu 945 PINK NUDES a 944 BEIGE NUDES. Celkem jsem v Rossmannu viděla 4 různé barevné kombinace odstínů. Pro ilustraci jsem s každou paletkou vytvořila jednoduchý look, na které jsem testovala vlastnosti a vydrž produktu.

nyc-palettes-review-2
NYC Individual Eyes Eye Shadow Palette
944 BEIGE NUDES, 945 PINK NUDES

Každá paletka obsahuje čtyři barevně sladěné odstíny, podkladovou bázi, gelovou oční linku a krémový rozjasňovač. Obě mnou zkoušené paletky obsahují úplně stejné odstíny těchto produktů, tedy bílý třpytivý rozjašňovač, hnědou linku a tělovou bázi pod oční stíny. Tyto produkty jsou dle mého názoru propadáky. Báze pod stíny je úplně k ničemu, životnost stínů spíše zkrátí než prodlouží, protože je opravdu hodně krémová až mastná a nijak si nesedne. Linka a rozjasňovač jsou rovněž až nepříjemně krémové, nesedají si, mají tendenci se rozmazávat. Linky po nanesení nevypadají nejhůře a jsou poměrně pigmentované, nicméně během dne se vytrácejí. Rozjasňovač ve vniřním koutku není špatný, ale určitě bych našla lepší a lépe držící.
Co se samotných stínů týče, je to takový pokus-omyl. Jak můžete vidět z fotek, některé stíny jsou poměrně pěkně pigmentované, ale jiné prakticky vůbec. Stíny moc nepráší, ale docela špatně se nanášení na víčko štětcem. Chce to docela trpělivost. Odstíny mají tendenci vypadat podobně hned po nanesení a během dne se spojí do jednoho odstínu. Aplikované na jiný primer než ten z paletky drží dobře po celý den.

944-beige-nudes
NYC Individual Eyes Eye Shadow Palette
944 BEIGE NUDES
945-pink-nudes
NYC Individual Eyes Eye Shadow Palette
945 PINK NUDES

Celkově vzato jsou za mě tyhle paletky přešlap a opravdu se nepovedly. Je to škoda, protože dobrých drogérkových paletek je stále nedostatek. Ty moje nakonec skončily “rozebrané na součástky”, protože krémové produkty byly takové propadáky, že bych je ani nikomu nedarovala. Ty jsem tedy vyhodila a ponechala jsem si jen stíny, které jsem vlepila do paletky. Dám jim ještě šanci, protože odstíny jsou to opravdu pěkné.
Tentokrát tedy negativní recenze, za sebe paletky ke koupi nedoporučuji.

Jakou paletku z drogérii máte rádi vy? Těším se na doporučení v komentářích.

Prohlášení: Tento příspěvek není sponzorovaný.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s