Tipy na nákupy plussize velikostí | XXL Shopping tips

Pokud máte velikost 46-48 jako já, nebo i větší,možná jste také narazily na problém, kam vyrazit na nákupy, aby tam opravdu něco měli. Bohužel spousta obchodů v kamenných prodejnách tyto velikosti nenabízí (nebo jen velmi omezeně) a je proto potřeba vyrazit nakupovat online. V dnešním videu bych vám chtěla dát pár tipů na obchody, kam chodím nakupovat oblečení já. U každého obchodu jsem se pokusila vystihnout, proč chodím právě tam, co bych doporučila a na co si dát naopak pozor. Neváhejte video sdílet, pokud máte v okolí někoho, komu by mohlo pomoci.

Rozhodně netvrdím, že jsou to jediné nebo snad nejlepší obchody, kde takový sortiment najdete. Ale jsou to ty, se kterými mám zkušenost, kterou s vámi mohu sílet. Samozřejmě budu ráda, když se v komentářích podělíte o vaše tipy, kam vyrazit na nákupy větších velikostí.

Ve videu najdete následující obchody: 8:30 Marks&Spencer, 15:30 H&M 25:15 Zoot a Zalando ,33:30 C&A, 37:00 Lindex, 38:30 Asos, 42:30 Remix (secondhand).

Bohužel se mi zatím nepodařilo najít kvalitní, ideálně lokální, výrobce, kteří by tyto velkosti nabízeli běžně. Pokud máte nějaké tipy, budu ráda.

Pokud vás zajímá, jak ve fastfashion obchodech nakupovat ve stylu slowfashion, tak mrkněte na předchozí článek: https://makeupcoffeefun.net/2020/09/05/tipy-na-slow-fashion-nakupy-ve-fast-fashion-obchodech/

Přeji vám krásný den

Jana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s